O nás

Vítejte na stránkách Kulturního centra v Radonicích

Obecní dům Radonice

Tato moderní multifunkční budova byla postavena obcí Radonice a její provoz byl zahájen v červnu roku 2014.

Centrální část budovy tvoří sál o kapacitě až 100 osob. K sálu je připojen bar a malá terasa s posezením. V horním patře se nachází čtyři moderně vybavené bytové jednotky  oddělené vlastním schodištěm. K dispozici je také prostorná klubovna a velká terasa na druhé straně budovy. V přízemí se nachází samoobslužná prodejna COOP a ordinace lékaře. Do budoucna se počítá  i s otevřením malé vinotéky. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a vlastní parkoviště.

Rodinný park Amerika

Ve stejném období byl také dokončen  projekt výstavby Rodinného parku Amerika, který se nachází nedaleko Obecního domu.  V Rodinném parku Amerika naleznete mnoho atrakcí pro děti a v letních měsících je možné využít i malého rybníčku s krásnou písčitou a kamenitou pláží pro koupání. Park však není určen pouze dětem, na své si přijdou i senioři, kteří mohou využít speciálních cvičebních strojů.  Hlavní dominantou parku je zastřešený amfiteátr, který slouží především pro konání letních zábav, koncertů, grilování a podobných akcí.

Prostory obecního domu i parku přímo vybízejí k pořádání kulturních a zábavných akcí. V programu najdete mimo jiné: divadelní představení, koncerty známých hudebníků, vernisáže, programy a pohádky pro děti a mnoho dalších (více viz. Program).

Obecní dům nabízí vhodné prostory k pronájmu –viz. sekce Pronájmy.  Tyto prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí či školení.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!